تلگرام دکتر قدیمی

دندانپزشک کودکان دکتر سارا قدیمی

دندانپزشک اطفال خوب | بهترین دندانپزشک اطفال ایران در غرب تهران

دندانپزشک اطفال خوب | بهترین دندانپزشک اطفال ایران در غرب تهران

یک دندانپزشک اطفال خوب میبایست گاهی هم بازی کودک شود و به کودک اطمینان خاطر دهد که کار خاصی با او ندارد و کودک میتواند به او اعتماد کرده و به حرف او گوش دهد نام جراح دندان شناخته می‌شود یک درمانگر است که حیطه تخصص آن در بررسی علائم ، پیشگیری و درمان دندان و لثه است.

مراجعه کننده گرامی و محترم شما میتوانید به منظور هماهنگی با دکتر قدیمی ( دندانپزشک اطفال ) از طریق شماره تلگرامی ۰۹۱۲۹۷۴۶۹۴۹  جهت وقت گیری اقدام کنید و در اسرع وقت پاسخ شما داده خواهد شد

دکتر قدیمی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان -ارتودنسی پیشگیری

تهران – بلوار اندرزگو – خ سلیمانی غربی – پلاک ۹۰ – طبقه دوم واحد ۳

۰۲۱۲۲۶۸۷۳۴۴

۰۲۱۲۲۶۸۹۱۹۵

۰۹۱۲۹۷۴۶۹۴۹

info@drsaraghadimi.ir

www.drsaraghadimi.ir

https://t.me/drsaraghadimi

دندانپزشک اطفال خوب | بهترین دندانپزشک اطفال ایران در غرب تهران

آخرین توصیه درمانی دندانپزشک اطفال  در صورت بالا بودن تعداد دندان هایی پوسیده در کودکان با سن پایین و شکست روشهای مختلف کنترل رفتاری، بیهوشی عمومی هست!
یکی از سوالاتی که والدین در اکثر مواقع از دندانپزشک کودکان میپرسند این میباشد که آیا بیهوشی برای فرزند ما که خیلی کوچک است ضرری ندارد؟!
  • بهترین دندانپزشک اطفال در غرب تهران

  • دندانپزشک اطفال خوب در تهران

  • دندانپزشک اطفال خوب در شرق تهران

  • دندانپزشک اطفال خوب در غرب تهران

واقعیت امر این است که اگر کودک شما مشکل پزشکی خاصی نداشته باشد، بعد از انجام مشاوره های لازم توسط متخصص بیهوشی و یا متخصص پزشک کودکان در صورتیکه آنها بیهوشی را بلامانع اعلام کنند، بدین معنی است که کودک شما مشکل خاصی ندارد و میتوانید درمانهای دندانپزشکی کودک خود را در یک مرکز مجهز تحت بیهوشی انجام دهید.

از نکات قابل ذکر این میباشد که وقتی کودک از نظر سنی در حدی باشد که همکاری لازم را انجام دهد معمولا احتیاجی به بیهوشی نمیباشد و این روش فقط در کودکان با سن کم و دندان های خراب زیاد استفاده میگردد.
site www.drsaraghadimi.ir
instagram: drsaraghadimi
http://t.me/drsaraghadimi

کلیه حقوق قالب محفوظ است | طراحی و سئو عصر اطلاعات